Niszczarka Wallner JP 6215CD doskonała w osobistym zastosowaniu

Niewielka, kompaktowa niszczarka Wallner JP 6215CD stworzona do pracy dla małych, jedno lub kilkuosobowych firm, doskonale sprawdzi się również do zastosowania w domu. Obecnie niezbędne urządzenie do podstawowego wyposażenia biurowego. Z pomocą osobistej niszczarki Wallner JP 6215CD skutecznie i dokładnie zutylizujesz wszelkie dokumenty papierowe zawierające dane wrażliwe, jak dokumentacja medyczna, różnego rodzaju umowy, pisma urzędowe, a także swoją prywatną korespondencję. Jeśli nie chcesz aby informacje poufne na Twój temat nie trafiły w niepowołane ręce, koniecznie wejdź na stronę www.doniszczarki.pl i zamów osobistą niszczarkę Wallner JP 6215CD.

Niszczarka Wallner JP6215CD tnie dokumenty w całości

Osobista niszczarka Wallner JP 6215CD jest niewielka, ale za to bardzo poręczna o wymiarach 555 x 265 x 365 mm. Ponadto do lepszego jej transportu ma zamontowane ku podstawie kółka. Noże występujące w mechanizmie tnącym są niezwykle odporne i mocne, dzięki czemu niszczą nie tylko papier, ale też plastikowe karty, płyty CD, DVD oraz zszywki i spinacze. Powstałe ścinki mają wymiar 4 x 55 mm, następnie lądują w koszu o pojemności 21 L. Niszczarka Wallner JP 6215CD, którą nabędziesz na www.doniszczarki.pl, jest bardzo cicha i posiada specjalne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem.

Jak bezpiecznie wycofać zaklinowany dokument?

Obsługa niszczarki Wallner JP 6215CD jest prosta, a automatyczny start/stop pozwala ją szybko włączyć lub wyłączyć. Posiada ona również bardzo praktyczną funkcję z automatycznym wyjęcia zaklinowanych w szczelinie niszczącej dokumentów. W takim przypadku noże niszczarki Wallner JP 6215CD pracują w przeciwnym kierunku, bezpiecznie je wycofując.