Szkolenie Excel usprawni Twoją pracę z danymi

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć branżę, w której nie pracuje się w większym lub w mniejszym stopniu z różnego typu danymi. Maklerzy, finansiści, księgowi, dyrektorzy to tylko kilka przykładów gdzie codzienne zadania bazują na liczbach, dlatego szkolenie Excel pozwoli poznać od podstaw zasady pracy z arkuszami kalkulacyjnym. Sprawne posługiwanie się wszystkimi dostępnymi narzędziami to mniej stresu, nerwów oraz oszczędność czasu. Szkolenie Excel w formie online umożliwi opanowanie wiedzy bez wychodzenia z domu i w takim tempie w jakim potrzebujesz. Ponadto w dowolnej chwili możesz wrócić do danego zagadnienia lub jeszcze raz powtórzyć cały materiał. Zdobywaj wiedzę, podnoś swoje kwalifikacje zapisując się na szkolenie Excel na www.kursexcel.pl.

Szkolenie Excel i zasady programowania VBA

Szkolenie Excel przedstawia w bardzo zrozumiały sposób zasady, które pozwolą opanować język programowania VBA, przystosowany do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi. Stworzony został on po to aby zautomatyzować naszą pracę z liczbami. Szkolenie Excel dostępne na www.kursexcel.pl to świetne rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które chciałyby nauczyć się w jaki sposób tworzyć makropolecenia na własny użytek.

Szkolenie Excel, a dodatki jakie posiada program

Szkolenie Excel oferuje Ci wiedzę związaną nie tylko z pracą z samymi tabelami, ale także dodatkami, które posiada program. Należą do nich Power Query i Power Pivot. Obydwa dodatki służą do szczegółowej analizy danych. Pierwszy z nich umożliwia łączenie danych z różnych źródeł, natomiast drugi do ich modelowania. Szkolenie Excel pozwoli Ci umiejętnie korzystać ze wszystkich dodatków programu, zapraszamy na www.kursexcel.pl.