Ubranka dla niemowląt z tencelu

Tencel, zwany także jako lyocell to innowacyjna tkanina, z której wykonywana jest coraz chętniej odzież, w tym także ubranka dla niemowląt. Niezwykle przyjazny dla środowiska oraz delikatnej skóry maluszka materiał powstający z celulozy drzewnej – drewna eukaliptusowego. Dokładniej uzyskiwany jest on z masy celulozowej, z której następnie w procesie przędzenia na mokro otrzymywana jest tkanina. Pomimo znacznych kosztów produkcji jest on często i chętnie wykorzystywany w produkcji ubranek dla niemowląt. Wynika to z faktu, że posiada właściwości takie jak bawełna, len czy wiskoza. Body, pajacyk oraz inne ekologiczne ubranka dla niemowląt są bardzo bezpieczne dla wrażliwej skóry naszego maluszka, a zamówisz je na www.ubranka-dla-niemowlat.pl.

Ubranka dla niemowląt, a właściwości tej znakomitej tkaniny

Tencel to znakomity materiał na ubranka dla niemowląt, gdyż jest całkowicie naturalny. Ponadto jego właściwości sprawdzają się doskonale przy codziennej aktywności naszego maluszka. Uszyte z niego ubranka dla niemowląt zapewniają świetną cyrkulację powietrza, dzięki czemu skóra oddycha, a nasz bobas nie ma na niej żadnych śladów podrażnień czy odparzeń. Włókna tkaniny są bardzo miękkie, a także wytrzymałe na gniecenie. Modne ubranka dla niemowląt wykonane z tego fantastycznego materiału znajdziesz na stronie www.serduszko.pl.

Ubranka dla niemowląt oraz inne akcesoria

Ta ekologiczna tkanina jest doskonała nie tylko na ubranka dla niemowląt, ale również różnego rodzaju akcesoria dla dzieci. Znakomicie zdaje egzamin przy produkcji ręczników i szlafroczków. Nie dość, że jest naturalna to jeszcze bardzo chłonna, dzięki czemu po kąpieli szybko osuszymy nasze dziecko. Można ja również wykorzystać jako letnie okrycie w postaci cienkiego kocyka na spacer, gdyż zapewnia idealną przewiewność. Postaw na ekologię i naturalne produkty wybierając ubranka dla niemowląt i akcesoria wykonane z tencelu, które dostaniesz na www.ubranka-dla-niemowlat.pl.