Ubranka dla niemowląt z tencelu

Tencel, zwany także jako lyocell to innowacyjna tkanina, z której wykonywana jest coraz chętniej odzież, w tym także ubranka dla niemowląt. Niezwykle przyjazny dla środowiska oraz delikatnej skóry maluszka materiał powstający z celulozy drzewnej – drewna eukaliptusowego. Dokładniej uzyskiwany jest on z masy celulozowej, z której następnie w procesie przędzenia na mokro otrzymywana jest tkanina. Pomimo znacznych kosztów produkcji jest on często i chętnie wykorzystywany w produkcji ubranek dla niemowląt. Wynika to z faktu, że posiada właściwości takie jak bawełna, len czy wiskoza. Body, pajacyk oraz inne ekologiczne ubranka dla niemowląt są bardzo bezpieczne dla wrażliwej skóry naszego maluszka, a zamówisz je na www.serduszko.pl.

Ubranka dla niemowląt, a właściwości tej znakomitej tkaniny

Tencel to znakomity materiał na ubranka dla niemowląt, gdyż jest całkowicie naturalny. Ponadto jego właściwości sprawdzają się doskonale przy codziennej aktywności naszego maluszka. Uszyte z niego ubranka dla niemowląt zapewniają świetną cyrkulację powietrza, dzięki czemu skóra oddycha, a nasz bobas nie ma na niej żadnych śladów podrażnień czy odparzeń. Włókna tkaniny są bardzo miękkie, a także wytrzymałe na gniecenie. Modne ubranka dla niemowląt wykonane z tego fantastycznego materiału znajdziesz na stronie www.ubranka-dla-niemowlat.pl.

Ubranka dla niemowląt oraz inne akcesoria

Ta ekologiczna tkanina jest doskonała nie tylko na ubranka dla niemowląt, ale również różnego rodzaju akcesoria dla dzieci. Znakomicie zdaje egzamin przy produkcji ręczników i szlafroczków. Nie dość, że jest naturalna to jeszcze bardzo chłonna, dzięki czemu po kąpieli szybko osuszymy nasze dziecko. Można ja również wykorzystać jako letnie okrycie w postaci cienkiego kocyka na spacer, gdyż zapewnia idealną przewiewność. Postaw na ekologię i naturalne produkty wybierając ubranka dla niemowląt i akcesoria wykonane z tencelu, które dostaniesz na www.serduszko.pl.